1. i 3. smena - konacne ocene

Post Reply
mregodic
Posts: 32
Joined: 01.11.2017. 12:41

1. i 3. smena - konacne ocene

Post by mregodic »

Poštovane koleginice i kolege,

U prilogu su Vam ocene sa dosadašnjih vežbi i kolokvijuma sa konačnim ocenama.

Konačna ocena u predroku je formirana samo ako su ispunjena sva tri uslova: srednja ocena sa vežbi veća ili jednaka 5,1 i oba kolokvijuma položena (takođe ocena veća ili jednaka 5,1). Konačna ocena je formirana po formuli : KO = "В"x25% + K1x25% + K2x50%
Srednja ocena sa vežbi (plava kolona "В") nije samo aritmetička sredina svih ocena, već prvih 6 vežbi nosi 60% ocene dok sklop nosi 40% srednje ocene sa vežbi. I molim Vas bez "navlačenja ocene". Na mejlove tipa: "Meni samo malo fali..." neću ni odgovarati. Popravke ocena sa vežbi i kolokvijuma neće biti.

Ostali studenti koji nisu položili ispit u predroku, uslov za izlazak na ispit su stekli ukoliko su ispunili jedan od sledećih uslova : srednja ocena sa vežbi veća ili jednaka 5,1 ili položen jedan od dva kolokvijuma (takođe ocena veća ili jednaka 5,1). Dakle dovoljan je samo jedan od ta tri uslova. Konačna ocena u Vašem slučaju će biti formirana na sledeći način : KO = "В"x40% + Ispitx60% (naravno uslov je položen ispit).

Svi skolopovi su ocenjeni, ko je dobio ocenu 0 na sklopu znači da nisam primio rad. Ako ste rad poslali a nije Vam ocenjen onda mi prosledite mail ( mregodic@mas.bg.ac.rs )kao dokaz da ste predali rad i on će biti ocenjen. Sve reklamacije će biti rešene od julskog roka.

Kod ocena sa kolokvijuma 0 znači da ste pali kolokvijum a crtica ("-") da rad nije primljen. Ako ste rad poslali a nije Vam ocenjen onda mi prosledite mail ( mregodic@mas.bg.ac.rs ) kao dokaz da ste predali rad i on će biti ocenjen. Sve reklamacije će biti rešene od julskog roka.

Upis ocena (samo za studente koji su položili u predroku) će se održati u PETAK 28.05 U KABINETU 107.
1. smena u 10h
3. smena u 11h
Na upis ocena obavezno doneti POPUNJENU ISPITNU SVESKU I INDEKS!!!

Primer pravilno popunjene sveske i indeksa:
Pravilno popunjena ispitna sveska IG.pdf
(311.18 KiB) Downloaded 146 times
Pravilno popunjen indeks IG.pdf
(421.6 KiB) Downloaded 155 times
SMENA 1 2020 IG KO.pdf
(89.22 KiB) Downloaded 327 times
SMENA 3 2020 IG KO.pdf
(84.83 KiB) Downloaded 360 times

Post Reply