Дискретна математика - о колоквијуму

Post Reply
ddjukic
Posts: 349
Joined: 03.09.2014. 14:00

Дискретна математика - о колоквијуму

Post by ddjukic »

[10.11.2020. 00:44]

Поштоване колеге,
Тренутна епидемиолошка ситуација не иде на руку нашим плановима о колоквијуму. Нећу истрчавати са отказивањем, пратићемо ситуацију наредних дана.

У случају да колоквијум не одржимо, оба предвиђена колоквијума заменићемо писменим испитом у предроку, у децембру. После њега, а пре јенуарског рока, одржаћу усмени испит у предроку и након њега вас оценити.

До идуће недеље припремићу вам пробни колоквијум да сами проверите своје знање. Уједно ћете стећи представу шта бих могао очекивати од вас на испитима.

ddjukic
Posts: 349
Joined: 03.09.2014. 14:00

Писмени испит из Дискретне математике у предроку

Post by ddjukic »

Околности су далеко од идеалних, али пошто није било колоквијума, ваља да одржимо предрок како сам обећао.
Дакле, писмени испит у предроку заказујем за понедељак, 21. децембар у 10 сати, у нашој уобичајеној учионици 30.

У обзир долазе питања и задаци из градива лекција 1-4.

Ко се квалификује, биће позван на усмени испит, након чега може стећи право да му упишем оцену. Испит у предроку није предуслов за излазак у редовним испитним роковима, већ само прилика да раније положите. Сходно томе, не планирам никакве поправке и понављања.

ddjukic
Posts: 349
Joined: 03.09.2014. 14:00

Дискретна математика - резултати писменог испита у предроку

Post by ddjukic »

На усмени део испита у предроку позивају се:
- 2002/19 Марко Аксентијевић (60)
- 2040/19 Стефан Шајин (50)
- 2005/19 Стефан Буквић (35)

Предлажем да усмени испит одржимо у четвртак 24-тог. Јавите ми се ради договора о тачном времену (ddjukic(at)mas.bg.ac.rs).
Подсећање: свуда морамо да одржавамо међусобну дистанцу, укључујући и ходник испред кабинета.

ddjukic
Posts: 349
Joined: 03.09.2014. 14:00

Дискретна математика - решења предрока

Post by ddjukic »

Ево и решења испита у предроку - да видите како се ови страшни задаци раде.
Стварно мислим да је ову релацију требало баш сви да урадите.

itm-disketna_2020predrok_resenja.pdf
(141.05 KiB) Downloaded 268 times

Post Reply