Vazno obavestenje

Post Reply
gbakic
Posts: 319
Joined: 20.06.2014. 11:46

Vazno obavestenje

Post by gbakic »

Dragi moji,
Dobila sam obavestenje da je jedan od vas iz grupe pozitivan na COVID pa stoga moramo da se prilagodimo situaciji:
1) danas nema predavanja i bacam se na posao da vam priredim predavanje koje cu zakaciti
2) molim vas da svi ostanete 2 nedelje u samoizolaciji - da probamo da pomognemo da se obuzda ovaj virus (znam da niste stalno noslili maske - uhvaceni:))
3) ako neko u medjuvremenu dobije simptome, molim da se testira i da mi posalje obavestenje mailom
4) ukoliko posle dve nedelje niko nije pozitivan, nastavljamo i to prvo sa testom:) napisacu obavestenje sta je na testu, a ukoliko ima jos zarazenih testovi ce biti kada se steknu uslovi
5) da ne bi dangubili molim da se prvo vi medjusobno dogovorite i da mi posaljete predlog tema za seminarski rad, da ne bude ponavljanja tema, pa kada dogovorimo teme mozete to da pisete; seminarski u ovim uslovima pise svako posebno - word i salje mi na mail zavrsenu verziju (min 10 strana formatiranog teksta sa slikama, font 12, razmak izmedju redova 1)
6) u medjuvremenu cu spremiti i ostala predavanja za kacenje na net
7) u sledeci pon mogu da budu prve konsultacije online samo da vidim na kojoj platformi - blagovremeno cu vas obavestiti
Znam da kruzi mnogo informacija o koroni - posto smo inzenjeri i ovde treba da imamo logican i akademski pristup problemu i da shvatimo da moramo da budemo disciplinovani, jednim delom zbog sebe, ali vecim delom zbog drugih. Korona nije test junastva (u stilu - ma ne plasim se, mogu da rizikujem, necu da razmisljam), vec je test cojstva - kako da zastitimo druge od sebe (ako smo potencijalno nosioci patogena a npr bez simptoma, sto je 85%zarazenih).
Cuvajte jedni druge deco i u kontaktu smo.
Lep pozdrav
Gordana Bakic

Post Reply