Информације о предмету Енглески језик 1 – машинско инжењерство – 2023/24.

Post Reply
tvesic
Posts: 31
Joined: 30.09.2014. 17:30

Информације о предмету Енглески језик 1 – машинско инжењерство – 2023/24.

Post by tvesic »

Поштоване колегинице и колеге,

Настава из предмета Енглески језик 1 у јесењем семестру шк. год. 2023/24. за све смене на студијском програму Машинско инжењерство одвијаће се према важећем распореду, у терминима и учионицама одређеним у званичном распореду наставе.

Информације о литератури и предиспитним обавезама на предмету Енглески језик 1 на студијском програму Машинско инжењерсто у шк. год. 2023/24. налазе се у прилогу овог обавештења. Све информације биће детаљно појашњене на уводним часовима.

Све опште информације биће објављиване на nastava.mas.bg.ac.rs, у делу за ОАС МИ – Енглески језик 1 (0506).
За сваку смену прве године ОАС ће током трајања наставе бити активна и посебна Гугл учионица. На Гугл учионици добијаћете информације специфично везане за смену у којој се налазите (нпр. распоред усменог одговарања, распоред полагања испита у новембарском року и сл.). Молимо студенте и студенткиње да прочитају обавештење о прикључивању учионици које је дато у прилогу и да се прикључе учионици за своју смену под својим именом и презименом.

За све додатне информације можете нам се обратити на часовима или путем мејла:
- Смене 1, 2, 3, 4, 6, 7: на мејл tvesic@mas.bg.ac.rs
- Смене 5, 8: на мејл aleksandra.markovic.engleski@gmail.com

Предметне наставнице,
Тијана Весић Павловић
Александра Марковић
Attachments
Informacije o predmetu EJ1 MI 2023.pdf
(287.28 KiB) Downloaded 308 times
Uputstvo za prijavu na GClassroom EJ1 MI 2023.pdf
(188.78 KiB) Downloaded 475 times

Post Reply