Колоквијум за смене 6 и 7

Post Reply
rmutavdzic
Posts: 498
Joined: 11.09.2014. 15:42

Колоквијум за смене 6 и 7

Post by rmutavdzic »

Колоквијум ће бити одржан у наредни четвртак (24.12.) у 10:00 у амф. А.

Од градива неће бити обухваћена само последња девета лекција - њу спремајте за усмени касније и она ће бити на испитима (за студенте који не положе у предроку). Колоквијум носи 90 поена и они се сабирају са поенима са теста.

У прилогу је пример - не гарантујем да ће на испиту бити исте области као на том примеру.
Primer_kolokvijuma.pdf
(81.72 KiB) Downloaded 510 times

rmutavdzic
Posts: 498
Joined: 11.09.2014. 15:42

Re: Колоквијум за смене 6 и 7

Post by rmutavdzic »

Колоквијум се помера за 11:00 (четвртак 24.12.) због слободних сала. На располагању су нам амфитеатар А и сала 312 (она прима 30 студената). Време израде ће бити 2 сата и томе ће бити прилагођен обим задатака.

Понесите испитну свеску, индекс, маску (дигитрон вам не треба).

Будите слободни да ми пишете на мејл - али само у вези конкретних задатака и њиховог решавања, остало сам вам рекла.

Рада М.Ђ.

rmutavdzic
Posts: 498
Joined: 11.09.2014. 15:42

Re: Колоквијум за смене 6 и 7

Post by rmutavdzic »

У прилогу су резултати.
Matematika1_smene6i7.pdf
(40.61 KiB) Downloaded 384 times
Положили су сви који имају најмање 30 поена. Усмени ће заказати проф. Спалевић када прође писмени део испита (за усмени нарочито спремати изводе).

Ко није положио, нека спрема писмени. Ту очекујте сличан концепт као што је био на колоквијуму - око 5 задатака из свих 9 лекција, тежина слична као на колоквијуму. Наравно поени са теста и колоквијума су одвојени од писменог, па ти поени не важе ако излазите на писмени.

Даље информације о усменом и писменом ја немам, тако да вам не вреди да ме то питате.

За евентуалан увид у радове ми пишите на мејл.

Post Reply