Упис оцена и усмени део испита из Мат. 1 (проф. Спалевић)

Post Reply
mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Упис оцена и усмени део испита из Мат. 1 (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Поштовани студенти смена 3., 6., 7., 8., који полажете Математику 1 код мене,

За сада само неколико информација око уписа оцене и усменог дела испита, пошто ме један део Вас већ то пита мејлом.

Сви који су код асистената (Раде и Славише) стекли 45 и више поена стекли су право на упис оцене. До 59 поена оцена је 6, од 60 до 69 поена оцена је 7, итд. Они који овом оценом нису задовољни могу изаћи на усмени и покушати да оцену поправе. Излазе на само један усмени (по сопственом избору) у следећа 2 рока. Уколико се деси да на усменом не покажете потребно знање оцену вам могу смањити или Вас чак оборити, за незнање. У последњем случају полажете испит изнова, писмени и усмени.

Студенти који су позвани условно (стекли 30 до 44 поена) у обавези су да полажу усмени у једном од наредна 2 рока.

Пратите обавештења кад ће бити у наредном периоду заказани упис оцена и усмени део испита.

Поздрављам Вас,
Проф. МС

mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Термини уписа оцена и усмени део испита из Мат. 1 (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Студентима 3., 6., 7., 8. смене прве године МИ смера:

Упис оцена је у петак 15.01. почев од 8 часова. Учионица у којој се врши упис је 314. Уколико је могуће донесите попуњену пријаву (доњи део радне свеске), како бисмо убрзали поступак. Оставите празно за оцену и проф. потпис.

За оне који излазе на усмени, усмени ће бити одржан у суботу 16.01. од 8 часова у 308.

Проф. М. Спалевић

Post Reply