Obaveštenje za smene 1,5,8 i 10

Post Reply
spantelic
Posts: 275
Joined: 18.06.2014. 15:21

Obaveštenje za smene 1,5,8 i 10

Post by spantelic »

Pošto sam od juče primio mnogo mejlova koji ponavljaju ista pitanja, par pojašnjenja:

-Usmeni za sve četiri smene će biti posle januarskog pismenog ispita, tj.sa januarskim usmenim; dakle: januarski pismeni ---> pregledam radove ---> kačim rezultate, i sa njima obaveštenje o tome kad i gde su usmeni i/ili upis ocena - svi ti termini obično budu nekoliko dana nakon dotičnog obaveštenja.

-Za konsultacije i uvid u radove me "ulovite" odmah posle popravnog ili nakon pismenih u januarskom/februarskom roku (ukupno 12 termina: Matematika 1/2/3,Programiranje,Računarski alati i Numeričke metode); ponekad se desi da zbog malog broja studenata ne dežuramo svi ili da neko ode kući pre kraja pismenog, tj.možete za svaki slučaj proveriti preko mejla prethodni dan.

-Na vežbama je već rečeno, ali za one koji nisu bili prisutni: naša predavanja i vežbe iz Mat1 u prvom semestru su završeni tj.nemojte dolaziti u naredni utorak ili četvrtak.

-Za ljude iz 5. i 8. smene, umesto odgovora na mnoga pitanja tipa "koliko poena za šesticu/sedmicu/...desetku?","moram li na usmeni ako na pismenom imam..." itd. evo obaveštenja prof.Spalevića od pre par godina; bilo koji detalj možete eventualno proveriti sa njim, mada ne verujem da se išta bitno promenilo - viewtopic.php?f=51&t=10169

Post Reply