Осма лекција за 1. и 2. смену (проф. Спалевић)

Post Reply
mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Осма лекција за 1. и 2. смену (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Поштоване колеге студенти,

После више покушаја нисам успео да се региструјем за рад преко платформе Misrosoft Teams. Извињавам Вам се због тога! Исту платформу успешно користим преко Математичке гимназије. Тако да ћу за 8. лекцију тамо покушати да снимим објашњења за 8. лекцију у видео снимку и да Вам то окачим на овим вестима ускоро. За сада Вам качим обраду 8. лекције у прилогу. Урадио сам Вам неколико примера из ове лекције. За вежбе се јављате колегиници Јелени.

Поздрављам Вас,
М. Спалевић, проф.
Attachments
jpg2pdfL8 2020 korona vreme.pdf
(12.8 MiB) Downloaded 557 times

mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Re: Осма лекција за 1. и 2. смену [Видео/аудио снимак] (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Поштовање колеге студенти,

Фајл са видео предавањем не могу да прикачим уз ову поруку на сајт Машинског (гломазан је). Предавање би требало да је на линку

https://onedrive.live.com/?authkey=%21A ... ot&o=OneUp

Покушајте да га скинете на свој рачунар/лаптоп.

МС

mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Осма лекција за све смене (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Поштовани студенти свих смена Математике 2,

Ред је да се испредају осма и девета (последња) лекција за овај предмет. Пошто корона и даље траје, а ја сам ове материјале и пропратне снимке са објашњењима качио претходној генерацији прошле године негде у ово време, ево сам нашао та предавања у архиви па ћу их користити и за вашу генерацију.

Разлика је што вежбе ове године 1. и 2. смени (мојим сменама) држи Рада Мутавџић Ђукић. За све нејасноће пишите ми на мејл адресу: mspalevic@mas.bg.ac.rs.
Наравно консултујте се и са својим асистентима (који консултације држе повремено уживо) и наставницима.

Поздрављам Вас,
Миодраг Спалевић, проф.

mspalevic
Posts: 234
Joined: 28.06.2014. 14:10

Re: Осма лекција за 1. и 2. смену (проф. Спалевић)

Post by mspalevic »

Поштовање студентима 1. и 2. смене из Математике 2 у школској 2021/2022.години,
По договору погледајте материјале из 8. лекције, као и из 9. коју ћу касније поновити, које ћемо уживо анализирати и разрадити у амфитеатру А у време предавања.
Срдачан поздрав,
МС

Post Reply