Обавештење за 4. и 6. смену

Post Reply
jtomanovic
Posts: 605
Joined: 17.06.2014. 20:38

Обавештење за 4. и 6. смену

Post by jtomanovic »

Вежбе из Математике 3 сменама 4 и 6 држи Јелена Томановић.

Обавештења и упутства за рад, предаја домаћих,... реализоваће се преко платформе Microsoft Teams. За приступ одговарајућем тиму из Математика 3 студенти 4. и 6. смене треба да упуте захтев преко линка

https://teams.microsoft.com/l/team/19%3 ... 5d0747583a

За оне који немају налог на Microsoft Teams-у у прилогу се налази упутство за пријаву.

Уколико имате проблема са пријавом пишите на jtomanovic@mas.bg.ac.rs

Вежбе ће се за сада одвијати онлајн (a ако прилике дозволе одржаћемо и део часова у учионици, о чему ћу вас благовремено обавештавати преко Teams-a). Дакле, за сада не треба да долазите на факултет ради вежби.

Прве недеље (тј. 29.9.) имаћете задатак да погледате снимке 1. и 2. часа вежби и да урадите 1. домаћи.
Attachments
Uputstvo za prijavu na Microsoft teams platformu.pdf
(264.24 KiB) Downloaded 167 times

jtomanovic
Posts: 605
Joined: 17.06.2014. 20:38

Re: Обавештење за 4. и 6. смену

Post by jtomanovic »

Тренутно на Teams-у постоји неки проблем, па још увек не могу да прихватим ваше захтеве за приступ групи. Надам се да ће се то што пре регулисати.

Већ сам написала, за сутра треба да погледате снимке 1. и 2. часа вежби, линкови се налазе у обавештењу на
viewtopic.php?f=53&t=11831

Први домаћи, који се односи на сутрашње вежбе, чине задаци 1-5 са списка у прилогу. Требало би да га урадите до следећих вежби, тј. до 6.10. Сачувајте урађен домаћи, пошто ћете ми га слати преко Teams-а.
Attachments
mat3_dom.pdf
(141.37 KiB) Downloaded 318 times

jtomanovic
Posts: 605
Joined: 17.06.2014. 20:38

Re: Обавештење за 4. и 6. смену

Post by jtomanovic »

Молим студенте 4. и 6. смене који су недавно послали захтев за приступ групи на Teams-у, а захтев им још увек није прихваћен, да се још мало стрпе - тим тренутно има 199 чланова, а 200 чланова је граница када неке апликације (укључујући и апликацију Assignments преко које се шаљу домаћи) више не могу да се користе. Овај проблем ће се решити тако што ће у групи остати само студенти који су по коначним списковима у 4. и 6. смени, па чим се смањи тренутни број чланова групе, прихватићу и остале захтеве за приступ студената 4. и 6. смене.

jtomanovic
Posts: 605
Joined: 17.06.2014. 20:38

Re: Обавештење за 4. и 6. смену

Post by jtomanovic »

Испоставило се да студената који Математику 3 слушају са 4. и 6. сменом укупно има преко 200. Направила сам на Teams-у још једну групу, у коју сам додала све студенте који су упутили захтев, а није било места у претходној групи. Обе групе ће имати исте активности током семестра.

Post Reply