Општа упутства за почетак наставе у јесењем семестру

Post Reply
amarinkovic
Posts: 285
Joined: 16.06.2014. 10:18

Општа упутства за почетак наставе у јесењем семестру

Post by amarinkovic »

До формирања коначних спискова по сменама, студентима се даје препорука за похађање наставе, а према почетном слову презимена:

1. смена: А до Г;
2. смена: Д до К;
3. смена: Л до Н;
4. смена: Њ до Р;
5. смена: С до краја азбуке.
6. смена: САМО студенти који су обновили 2. годину, а нису положили предмет МЕ1.

Студенти који су уписали 3. годину, а нису положили или стекли услов из МЕ1, треба да се одмах на почетку семестра јаве свом професору код кога су слушали предмет када су били на 2. години!

Студенти који су обновили 1. годину студија, а пријавили су да унапред слушају предмет Машински елементи (морају да буду на листи слушалаца предмета!), према досадашњој пракси и препоруци продекана за наставу, треба да се јаве у 6. смену, без обзира код ког професора су слушали прве термине наставе ове школске године!

Напомена:
Према одлуци Катедре за ОМК, право полагања завршног испита из МЕ1 у испитном року имају САМО студенти који су стекли услов у текућем семестру, најкасније у последњој седмици јесењег семетра!!
Студент полаже завршни испит САМО код професора код кога је стекао услов за полагање завршног испита!

Више информација о стицању услова и завршном испиту студенти ће добити од свог предметног наставника!

amarinkovic
Posts: 285
Joined: 16.06.2014. 10:18

Општа упутства за почетак наставе у јесењем семестру 2023/24

Post by amarinkovic »

Настава из предмета Машински елементи 1 почиње у јесењем семестру од понедељка 02. октобра 2023. године, према датом распореду!
Горе наведена информација о почетку похађања наставе из предмета Машински елементи 1 у потпуности важи и за јесењи семестар нове 2023/24! Моле се студенти да пажљиво прочитају комплетну информацију!

Post Reply