Термини потписивања индекса:
Среда 19.08.2020., кабинет 442, време: 13:30
Четвртак 20.08.2020., кабинет 442, време: 13:30
Важи за све Механике.
Моле се студенти да искористе ове термине.
Није обавезно лично присуство.
Могуће је индекс послати по другарици, другу,...
Из Кабинета за Механику,
Н. Тришовић
Термини усмених испита у јунско - јулском року, Н. Тришовић
Термини усмених испита у октобарском року (2021), Тришовић
Октобарски рок 2021
Термини усмених испита:
Механика 1 и Механика 2
12. септембар
Теорија осцилација, Механика 3 и Основе Механике 3
13 и 14 септембар
Времена и сале накнадно.
Термини усмених испита:
Механика 1 и Механика 2
12. септембар
Теорија осцилација, Механика 3 и Основе Механике 3
13 и 14 септембар
Времена и сале накнадно.
Термини усмених испита у другом октобарском року (октобар 2, 2021), Н. Тришовић
Термини усмених испита:
Теорија осцилација, Механика 3 и Основе Механике 3
Петак, 24 септембар
9:00 - прва смена + "старије" генерације, сала 320
14:00 - трећа смена + Основе Механике 3 + Теорија осцилација, сала 204
Механика 1 и Механика 2
Субота, 25. септембар
9:00, сала 320
Теорија осцилација, Механика 3 и Основе Механике 3
Петак, 24 септембар
9:00 - прва смена + "старије" генерације, сала 320
14:00 - трећа смена + Основе Механике 3 + Теорија осцилација, сала 204
Механика 1 и Механика 2
Субота, 25. септембар
9:00, сала 320
Октобар 3, Н. Тришовић
Термин усменог испита за све студенте из свих предмета који имају услов 30+ је:
Недеља, 10.10.2021, од 8:00 сати - сала 223.
Важно:
- предмет мора бити пријављен у Октобру 3,
- студенткиња/студент морају имати мој потпис.
- епидемиолошке мере строго поштовати,
- понети испитну свеску и индекс.
Из Кабинета за Механику
Н. Тришовић
Недеља, 10.10.2021, од 8:00 сати - сала 223.
Важно:
- предмет мора бити пријављен у Октобру 3,
- студенткиња/студент морају имати мој потпис.
- епидемиолошке мере строго поштовати,
- понети испитну свеску и индекс.
Из Кабинета за Механику
Н. Тришовић
Усмени испит, Н. Тришовић
Субота 05.03., 10:00, сала 208
Mila Veličković 62-2019
Uroš Gavrilović 95-2019
Тамара Барашин 38/2020
Janko Vuković
Marko Alilomov
Filip Glišović 115/20
Andrea Antić 21-20
Jana Golubović 117/20
Алекса Винкић 74/17
Olga Brujić 58/17
Александар Гаћиновић 112/2020
Strahinja Acimovic
Andrej Dabović
Danilo Vuckovic 105-20
Nikola Matković 318/19
Milica Bulatović 63-2020
Aleksandar Mijailović 322/2019
Mašan Vučinić 104/2020
Dušan Glišić 114/2020
Andjela Gajic, 109/2020
Mihajlo Boskovic 52/2020
Lazar Bajić 17/2019
Aleksandar Antanasijevic 8/2019
Marko Vukoje 87/2019
Vuk Vasić 70/2020
Branko Galić 99/19
Марко Арсић 12/2019
Danilo Begenišić, 24/2019
Pavle Brkić 57/17
Luka Vučković 93/19
Milena Vujić, 78/19
Filip Bojovic 51/2020
Nevena Bošković 53/2020
Aleksa Toskić 572/2019
Aleksandar Andjelovic 19/2020
Luka Brković 59-2020
Iva Avramovic 5/2020
Vuk Vasić
Milan Golubović, 118-2020
Sanja Bojić 41/2019
Mila Veličković 62-2019
Uroš Gavrilović 95-2019
Тамара Барашин 38/2020
Janko Vuković
Marko Alilomov
Filip Glišović 115/20
Andrea Antić 21-20
Jana Golubović 117/20
Алекса Винкић 74/17
Olga Brujić 58/17
Александар Гаћиновић 112/2020
Strahinja Acimovic
Andrej Dabović
Danilo Vuckovic 105-20
Nikola Matković 318/19
Milica Bulatović 63-2020
Aleksandar Mijailović 322/2019
Mašan Vučinić 104/2020
Dušan Glišić 114/2020
Andjela Gajic, 109/2020
Mihajlo Boskovic 52/2020
Lazar Bajić 17/2019
Aleksandar Antanasijevic 8/2019
Marko Vukoje 87/2019
Vuk Vasić 70/2020
Branko Galić 99/19
Марко Арсић 12/2019
Danilo Begenišić, 24/2019
Pavle Brkić 57/17
Luka Vučković 93/19
Milena Vujić, 78/19
Filip Bojovic 51/2020
Nevena Bošković 53/2020
Aleksa Toskić 572/2019
Aleksandar Andjelovic 19/2020
Luka Brković 59-2020
Iva Avramovic 5/2020
Vuk Vasić
Milan Golubović, 118-2020
Sanja Bojić 41/2019
Re: Усмени испит, Н. Тришовић
1. Молим колегинице и колеге са овог списка који не желе да полажу усмени испит у овом термину да ме обавесте у току данашњег дана на е-маил.ntrisovic wrote: ↑19.02.2022. 17:03
Субота 05.03., 10:00, сала 208
Mila Veličković 62-2019
Uroš Gavrilović 95-2019
Тамара Барашин 38/2020
Janko Vuković
Marko Alilomov
Filip Glišović 115/20
Andrea Antić 21-20
Jana Golubović 117/20
Алекса Винкић 74/17
Olga Brujić 58/17
Александар Гаћиновић 112/2020
Strahinja Acimovic
Andrej Dabović
Danilo Vuckovic 105-20
Nikola Matković 318/19
Milica Bulatović 63-2020
Aleksandar Mijailović 322/2019
Mašan Vučinić 104/2020
Dušan Glišić 114/2020
Andjela Gajic, 109/2020
Mihajlo Boskovic 52/2020
Lazar Bajić 17/2019
Aleksandar Antanasijevic 8/2019
Marko Vukoje 87/2019
Vuk Vasić 70/2020
Branko Galić 99/19
Марко Арсић 12/2019
Danilo Begenišić, 24/2019
Pavle Brkić 57/17
Luka Vučković 93/19
Milena Vujić, 78/19
Filip Bojovic 51/2020
Nevena Bošković 53/2020
Aleksa Toskić 572/2019
Aleksandar Andjelovic 19/2020
Luka Brković 59-2020
Iva Avramovic 5/2020
Vuk Vasić
Milan Golubović, 118-2020
Sanja Bojić 41/2019
2. Ако има колега који желе да полажу усмени испит, а нису на овом списку, такође, треба данас да се пријаве е-маилом.
Н. Тришовић
Усмени испит - распоред
Субота 05.03., сала 208
10:00
Mehanika 3, Uroš Gavrilović 95-2019 ++
Тамара Барашин 38/2020 -
Janko Vuković -
Marko Alilomov ++
Filip Glišović 115/20 -
Andrea Antić 21-20 +
Jana Golubović 117/20 -
Olga Brujić 58/17 -
Александар Гаћиновић 112/2020 ++
Strahinja Acimovic +
Andrej Dabović ++
Danilo Vuckovic 105-20 +
11:00
Mehanika 3, Nikola Matković 318/19 ++
Milica Bulatović 63-2020 +
Mehanika 3, Aleksandar Mijailović 322/2019 +
Mašan Vučinić 104/2020 -
Andjela Gajic, 109/2020 +
Mihajlo Boskovic 52/2020 -
Lazar Bajić 17/2019 +
Aleksandar Antanasijevic 8/2019
Marko Vukoje 87/2019 -
Vuk Vasić 70/2020 ++
Branko Galić 99/19 -
Марко Арсић 12/2019 -
Danilo Begenišić, 24/2019 -
Pavle Brkić 57/17 -
12:00
Milena Vujić, 78/19 -
Filip Bojovic 51/2020 -
Nevena Bošković 53/2020 -
Aleksa Toskić 572/2019 +
Aleksandar Andjelovic 19/2020 -
Luka Brković 59-2020 +
Iva Avramovic 5/2020 -
Vuk Vasić -
Sanja Bojić 41/2019 ++
Механика 3 - Andrija Barišić 21/2018 ++
Tamara Nikolić 357/18 -
Понети стару и нову испитну свеску и индекс.
Н. Тришовић
10:00
Mehanika 3, Uroš Gavrilović 95-2019 ++
Тамара Барашин 38/2020 -
Janko Vuković -
Marko Alilomov ++
Filip Glišović 115/20 -
Andrea Antić 21-20 +
Jana Golubović 117/20 -
Olga Brujić 58/17 -
Александар Гаћиновић 112/2020 ++
Strahinja Acimovic +
Andrej Dabović ++
Danilo Vuckovic 105-20 +
11:00
Mehanika 3, Nikola Matković 318/19 ++
Milica Bulatović 63-2020 +
Mehanika 3, Aleksandar Mijailović 322/2019 +
Mašan Vučinić 104/2020 -
Andjela Gajic, 109/2020 +
Mihajlo Boskovic 52/2020 -
Lazar Bajić 17/2019 +
Aleksandar Antanasijevic 8/2019
Marko Vukoje 87/2019 -
Vuk Vasić 70/2020 ++
Branko Galić 99/19 -
Марко Арсић 12/2019 -
Danilo Begenišić, 24/2019 -
Pavle Brkić 57/17 -
12:00
Milena Vujić, 78/19 -
Filip Bojovic 51/2020 -
Nevena Bošković 53/2020 -
Aleksa Toskić 572/2019 +
Aleksandar Andjelovic 19/2020 -
Luka Brković 59-2020 +
Iva Avramovic 5/2020 -
Vuk Vasić -
Sanja Bojić 41/2019 ++
Механика 3 - Andrija Barišić 21/2018 ++
Tamara Nikolić 357/18 -
Понети стару и нову испитну свеску и индекс.
Н. Тришовић
Термини усмених испита у јунском року (2022), Н. Тришовић
За све предмете:
4 и 5 јун 2022
Детаљи накнадно
4 и 5 јун 2022
Детаљи накнадно
Термин усмених испита у додатном року / октобар 2 / Н. Тришовић
За све предмете:
1.10. 2022 од 12:45, амфитеатар А.
Детаљи накнадно
1.10. 2022 од 12:45, амфитеатар А.
Детаљи накнадно