Испит из Физике и мерења биће одржан у петак, 3.7.2026.год. у 12ч у амфитеатру А. Студенти који полажу код проф.др Александре Васић-Миловановић треба да се распореде у прва три реда доњег дела амфитеатра А с десне стране (гледано са улаза).
Срећно на испиту!
Из Кабинета за физику