Dragi studenti,
Svi vi koji sutra radite 1.kolokvijum iz Mat2, budite ispred amfiteatra A.
Tu cete da ga radite, u terminu pismenog ispita.
Za sve studente vazi da ponesu ispitnu svesku i indeks.
Termin usmenog za sve koji su vec polozili preko kolokvijuma ce biti naknadno objavljen.
Pozdrav,
Jelena