Ispit u junskom roku - 3. jula u 12h u amfiteatru A

Post Reply
vpavlovic
Posts: 86
Joined: 24.03.2016. 17:29

Ispit u junskom roku - 3. jula u 12h u amfiteatru A

Post by vpavlovic »

Drage kolege,

Ispit će u junskom roku biti održan 3.7.2026. sa početkom u 12h, u amfiteatru A.
Studenti sa ITM-a treba da sednu U GORNJEM DELU AMFITEATRA A (u neparnim redovima), ali SA LEVE STRANE GLEDANO SA ULAZA i da se rasporede u 6 kolona. Redovi se popunjavaju od nižih ka višim. Važno je da se pridržavate tog rasporeda, jer će u amf. A biti i studenti koji polažu Fiziku i merenja, a bilo kakvo dodatno premeštanje studenata može potencijalno skratiti preostalo vreme za izradu testova.

Na ispitu je potrebno imati: ispitnu svesku (kupljenu u skriptarnici Mašinskog fakulteta), indeks, pribor za pisanje i digitron. Pored toga kod sebe možete da imate samo još vodu i maramice.
Detaljnije informacije koje se odnose na ispit su okačene u obaveštenjima na Moodle grupi PRISOFIZ 25.

Srdačan pozdrav,
Prof. dr V. Pavlović
Post Reply